dust8

Lze pronajímat vlastní libovolnou elektroniku a tak podobně jakožto podnikatel?

Odpovědi
Kepler

Proč ne, pokud máš příslušný živnosťák? Neznám ale nikoho, kdo by takto podnikal, riziko škod je dost velké a elektronika nespolehlivá. Asi existují agentury, které zajišťují ozvučení vlastními prostředky a aparaturami při velkých akcích. Nebo pronajímají superpočítače a jiné speciality apod. Prostě něco, co je moc nákladné a má jen občasné využití.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

Keplere pronajimani elektroniky je naprosto bezne. Obzvlast u vypocetni techniky.