DeViande2015

Lze přes USB flash disk přenášet i hry?

Odpovědi
led

Prenositeľný software je možné prenášať aj na iných médiách, napr. usb, cd, dvd, ext hdd, … pokiaľ to jeho programová štruktúra a licenčné práva povoľujú.

WhiteCrow

Tady na tebe bude místní komunita jen zlověstně klepat prstem, jaký si hanebný pirát :)

Samozřejmě, pokud prolomíš ochranu, můžeš si to dát kam chceš, ale pokud tě hra zaujme, kup si ji a podpoř tak vývojáře…