MacChill

Lze používat mobilní telefon zakoupený s tarifem od operátora s SIM kartou od jiného operátora

Vím že software bývá operátorem pozměnován aby šlo lehčeji používat jeho např. internetové služby. Bude plnohodnotně fungovat i s Sim kartou cizího operátora?

Nejlepší odpověď
anonym

Urcite ano. -iv-

Další odpovědi
kudm05s

Ano lze, ale u některých telefonů tam musí být simkarta stejného operátora, pokud tam budete chtít jinou, musel by telefon projít přehrání softwaru a tím byste přišel o záruku.

Děda Louda

Paušál platíš za použití karty, nikoli telefonu, takže je jen na tobě, čí kartu v telefonu použiješ.

janesis

Ano bude :) dnes už se telefony neblokují a aplikace jedou bez problému :)