Natalie1518

Lze podepsat slevu na studenta dvakrát, pakliže neuplatňuji slevu dvakrát v jednom měsíci?

Dobrý den, mám dotaz, lze podepsat růžové prohlášení dvakrát, pakliže jsem ho podepsala u jedné firmy, kde pracuji celý rok s výjimkou července a srpna a u druhé firmy pracuji tyto dva měsíce(tedy neuplatňuji slevu dvakrát v jednom měsíci)?
Předem děkuji za odpověď, Natálie

Odpovědi
da ny

Internet jistě máte k dispozici.
Toto není odborná poradna. 😉
„Slevu na studenta je možné uplatnit na různé pracovní smlouvy“
https://vimjak­na.cz/dane/sle­va-na-studenta/
Také se můžete poptat na FÚ.