bezi

Lze obnovit verzi Wordu?

Dobrý den,
měla jsem ve wordu rozpracovaný text o délce 85 stran, najednou mi word spadl (asi moc otevřených oken) a když jsem soubor znovu otevřela, bylo v něm jen 35 stran a nová verze nikde. lze tento nejnovější dokument obnovit? podotykam, pouzivam mac book air, soubor jsem bohuzel nezatrhla automaticke obnoveni takze si nejsem jista, zdali je nadobro ztracen nebo by nekde tato nejnovejsi verze mohla byt. v předchozích verzich se mi nic neukazuje

Odpovědi
Hlada

Neuložená data nelze obnovit. Pro příště zatrhni ve Wordu automatické ukládání po zvoleném čase. Nemá to žádnou nevýhodu.

elkon

Není to verze Wordu, ale dokumentu. Word máte pořád stejný. Pokud nemáte nastaveno automatické ukládání (např. po pěti minutách), tak máte asi smůlu. Pokud máte přístroj slabý, nemáte ponechávat otevřená další okna.