natuliii

Lze nějak zjistit kolik psů bude na výstavě v Polsku?

V kruhu,kde budou westíci (west hiighland white teriér ) v kategorii ( třídě) junioři ?? Letos to tam asi ještě nebude tak z miňulého roka?? Děkuji :)
Doplňuji:
Na výstavě v RACIBORZ

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máš vstupní list,podívej se na stránky té výstavy a katalog bývá na netu před výstavou k dispozici.A pokud tě zajímá z nějakého mně neznámého důvodu loňská účast,tak povýstavní katalog by měl být na webovkách pořadatele také…:D

Další odpovědi
Drap

Lze ou organizátorů výstavy, pokud budou ochotni takové inforace poskytnout.

Danarny

Rozpis kruhů bývá vždycky pár dní před výstavou
http://www.zkwp-raciborz.pl/