skořápka

Lze nějak zapomenout na děj (obsah) knihy/filmu?

Zdravím. :)
Znáte ten pocit, když vám někdo dopředu řekne, jak skončí nějaký film/kniha, na kterou jste se strašně těšili? Je to ten nejlepší způsob, jak zkazit celkový dojem ze čtení/podívané… Neexistuje nějaký efektivní způsob, jak na děj určitého filmu/knihy úplně zapomenout a znova si ho „vychutnat“ v plné parádě? :D Díky za odpověď. :)

Nejlepší odpověď
iceT

No možná by stačilo podívat se na tisíc filmů a přečíst sto knih za sebou,bez pauzy.Prostě skončí film,pustím druhý,dočtu knihu a vezmu další.Ovšem,má to háček,den by musel mít víc jak 24 hodin a týden by musel trvat měsíc,taky by se nesmělo chodit do školy a do práce a nemít žádné jiné povinnosti.Což je kravina,že.
Osobně mi to nějak nevadí,když znám dopředu závěr.

Další odpovědi
briketka10

když se chci dívat na nějaký film tak
si přečtu o čem bude a nevadí mi, že
znám konec, protože bych se třeba
na něj nekoukala, nebo nestahovala 😁