Anonym*

Lze dobít kredit na simkartu O2, i když není používaná v České republice?

Mám přítele na Slovensku, můžu mu dobít kredit z ČR ? Kartu kupoval tady v ČR. Prosím o radu, předem děkuji.
Takže nemusím dávat předvolbu ?

Odpovědi
Ametyst

Jiste, na webu O2 , zvolit Dobít kredit a identifikovat se jeho telefonním číslem. SIM je česká, dobije se dokonce českými korunami, a kde se používá, nehraje roli.

zjentek

Zachvátej někam, kde je/mají terminál Sazka, nahlaš dobití creditu O2, zadej dobíjené tel. číslo, urči dobíjenou částklu (ta je tuším min. 250kč) a nech přes terminál dobít. Není podstatné, kde na světě se tohle tel. č. nachází. Po transakci dostaneš lísteček, kde si můžeš ověřit, zda jsi dobila správné číslo a tuším, že je tam k dispozici i nějaký MINIMÁLNÍ čas na storno, kdyby něco… Ptej se na terminál a pak u terminálu! (;

Ne, nemusíš. Pokud jde o FUNKČNÍ SIM kartu, registrovanou u O2 ČR, předvolba je jasná.

Edison

Nechápu telefonní čísla bez předvolby. Ta k telefonnímu číslu PATŘÍ. A jde o předvolbu země, kde je číslo REGISTROVÁNO, nikoli kde je aktuálně aktivní (přihlášeno do sítě).