MrnousakCZE

Existuje kniha nebo webová stránka o lukostřelbě pro samouky?

Chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaká knížka popř. webová stránka, na které by bylo něco, díky čemu bych se mohl lukostřelbu učit sám a doma (ano, mám kde střílet).
Jenže na kroužek na který jediný z vzdálenostních důvodů můžu chodit je velice nekvalitní a není ani schopen opravit mi chyby které dělám a vůbec nekontroluje co dělam a je mu to jedno

Odpovědi
gecco

Viz třeba toto – http://www.lu­kostrelec.cz/mo­dules.php?name=New­s&file=article&sid=86 – doporučuju nejdříve navštívit nějaký oddíl a pod vedením ´odborníka´ se naučit základy, samostudiem se pak můžeš zdokonalovat.
😉
_____________­_______________
To je nepříjemné…
A není v tom oddíle (nebo někde v okolí) někdo, kdo by se ti byl schopen a ochoten věnovat individuálně? – pokud máš prostor pro trening, je to jedno…