marci1

Líbí se Vám ( koho to zajímá ) jméno Charlotte ( Elizabeth Diana ) pro dceru prince Williama ? ? 🙂

Doplňuji:
Nepíší se v závorce, ale já jsem je tak napsala, jelikož oficiální titul zní „Princess Charlotte of Cambridge“, tedy to první jméno je „hlavní.“ A mě se líbí ( všechna ) 🙂

Nejlepší odpověď
pusinka50

Líbí a hlavně jsem vděčná za tu „Dianu“. Myslela jsem, že jim královská rodina nedovolí použít jméno Diana, ale dovolili a to je moc dobře.:-)

Další odpovědi
anonym

Ano, líbí, ale ta další dvě jména nejsou v závorce. Moc dobře vybrali.

Kostka0

Jméno princezny Charlotte je moc hezké :)

Zvědavý

Diana mělo být první jméno. At si o ní královna myslela cokoliv BRITÁNIE JI MILOVALA. Možná více než královnu samotnou.
Doplňuji:
A William miloval svoji maminku nade všechny.

led

Voľba mena záleží na rodičoch, nie na nás.
Oficiálne meno je pre oficiálne účely a verejnosť.
Ale v súkromí…
Aká výhoda viacerých mien, každý ju môže volať iným a vždy bude volať ju. :)

anonym

Já myslím, že o tom nerozhodují jen samotní rodiče, ale u nich asi celá rodina

marci1

Samozřejmě. 🙂