Posspi

Líbí se Vám, holkám, na klucích melír? Zkoušíte rádi nové věci?

Druhá otázka nenavazuje na první. Ptáte se na názor dívek na melír u chlapců. Takže, kdo rád zkouší nové věci – dívky, nebo chlapci?

Zkoušíte rádi/rády nové věci?

Čaues. Tohle je otázka spíše na holky, ale..líbí se Vám na klucích melír? Je mi 16 let, mám výrazné, hnědé oči a tmavě hnědé vlasy, které vypadají jako h*vno a už mě nebaví můj vzhled.

Chtěl bych se proto obarvit na blond a taktéž změnit účes, který by byl pokudmožno totožný, jako na obrázku níže. Uvažuji nad tímto krokem čím dál víc a víc a víc jsem natěšený. Ale teď mě taky zajímá, co na to holky. Jasně, každý má svůj život a je to jen na něm, ale opravdu nerad bych vyrazil do ulic s tím, že jsem spokojený se svými vlasy, ale ostatní (včetně právě holek) se na mě budou dívat jak na schody ve výtahu a tam někde v hloučku se mi smát. Prosím, řekněte svůj upřímný názor a pohled na věc, chci to slyšet. Kolik by mě asi taková proměna stála? Když chci nějak solidně ostříhat, tak počítám zhruba kolem 500,– Kč. + ten melír..víc jak 700,– Kč bych do toho asi nedal. Ano. Samozřejmě, že je důležité, co mám v hlavě a ne na hlavě, ale podle mě na tom nejsem zas tak špatně a kromě matiky a chemie s ničím nemám výrazný problém. Tady jde zkrátka o tu změnu, ten vzhled, tu touhu vyzkoušet něco nového. Budu rád za každý názor, za každou myšlenku a za jakýkoliv text, který by mi v případné volbě melíru či účesu pomohl. Co se týče střihu, tak ten bych chtěl mít stejný, jedná se mi spíše o ten melír. Vy, kluci, kteří už jste si vlasy obarvit nechali..jak na to okolí reagovalo? Líbilo se to? A nebo to vzalo spíše z té negativní stránky? Piště všechno, dík moc:)

FOTKY:

  1. Jak bych to chtěl, i s melírem –

https://mensha­irstylesfix.com/wp-content/upload­s/2017/12/jus­tin-bieber-Long-an d-Textured-B-londe-Locks-820×1024.jpg

  1. Střih –

https://menha­irstylesworld­.com/wp-content/upload­s/2017/05/Sha­ved-Sides-with-Ex aggerated-Si-de-Part.jpg

  1. Střih2 –

https://izmir­sominemerkezi­.com/wp-cont ent/uploads/2018/10/20-long-hairstyles-f or-men-to-ge-t-in-2018-pertaining-to-size-1080-x-1350.jpg

Odpovědi
led

Zaujímavé, ale čo tak radšej zapôsobiť na dievča samým sebou a nie nejakým maskovaním za čosi, čím nie si…
Na druhej strane mnohým mladým dievčatám sa toto mimikry môže páčiť, veď aj ony sa veľakrát maskujú podľa svojich idolov. Chcete byť – IN a nie ako my prajaštere a dynosaury – OUT

Vypočuj si názory iných, ale ostaň sám sebou. Buď originál a nie nepodarená kópia.

pizlicka

Hnědé vlasy,které vyadají jako hov*o 😁 počki,až začneš šedivět.budeš si barvu ho*na přát zpět 🙂 nebarvi se,hnědé oči,hnědé vlasy,nádhera.bud sám sebou,mě osobně se vždy líbili kluci,co si zachovali svou identitu,žádné barvení,ale pěkný střih 🙂

ivzez

Měl by sis rozmyslet, jestli se ptáš kluků
nebo holek (musel bys napsat rádY, nikoliv rádI).

Také by bylo dobré si odkazy před jejich vložením prověřit.
Kdybys vložil chybně jeden, to se stane.
Ale vložit tři odkazy, z toho všechny neexistující…
____

Melír ani nějaké „extra“ střihy se mi u kluků nelíbí.

Poznámka:
O tom, co člověk má v hlavě vypovídá spíše
to, čím se zabývá než školní výsledky…
_______

Doplňuji:

Kritiku nefunkčních odkazů beru zpět → za to může zdejší systém,
který do nich vložil mezery.

Podívala jsem se jenom na první (nechtělo se mi „piplat“ s ostatními)
a je to hrůza. U mě by takový kluk „nebodoval“.