já už nevím

Líbí se mi jeden fotbalista

Ahojte, je mi 14 a líbí se mi jeden fotbalista, který hraje za Slovan Liberec a je mu 23. Občas mu napíšu a po gratuluju mu k výhře… Je strašně fajn. Myslíte si, že mu mám napsat alespoň, že se mi líbí?

Předem vám děkuji za odpověď.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
cappuccino

Napsat

Urcite mu napis! Ale nic od toho necekej!

Další odpovědi
zjentek

Napsat

Stačí to psaní a gratulování k výhrám. Když budeš mazaná a hlavně trpělivá, trkne ho to samo! 🤷‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️

elkon

Nenapsat

Jsi naivní, takových jako ty jsou kolem fotbalistů desítky. A navíc si uvědom, že jsi zatím pořád ještě dítě.