-Z-D-L-

Líbí se mi holka je hezká zábavná a nemůžu si pomoct furt na ní myslím

Líbí se mi holka je hezká zábavná a nemůžu si pomoct furt na ní myslím
---------------------------…--------------------------
Nemůžu si pomoct furt na ní myslím je zábavná hezká a dobrá (kámoška)

Jediné co je na ní jen trošilinku blbé je smích ale mě to nevadí je to holka mích snů já na ní nepřetržitě myslím s když sní chcu třeba ven tak ona už něco má prosím poraďte Prostě je to fajn holka a strašně si mi líbí. Ale kdyby mi to vyšlo tak bych měl zase stres že až to projde tak už to nebude ani kamarádka :((( nevím si rady
----------------------------------------------------¨
Omlouvám se předem za pravopisné chybi potřeboval jsem se rychle vypsat
Doplňuji:
Ona mi řekla akorát před půl tejdnem že sem nejlepší kluk z ročníku ale od té doby si mne nevšímá

Nejlepší odpověď
anonym

rači ne stačí zůstat kamarády

Za prvé – podíval ses, jak má tady vypadat otázka? Nejspíš ne. Pochlubil ses, že jsi zakoukaný do nějaké slečny.
Za druhé – anketa postrádá kategorii „jiná možnost“, takže je jasné, co si o ní myslím. Navíc jsem přesvědčená, že je zde otázka položená formou ankety zbytečná.
Za třetí – a to je pro Tebe ta skutečná odpověď – pokud se Ti nějaká slečna líbí, tak to nepiš nám tady, ale koukej to říct jí. Jinak nemáš šanci zjistit, jak ona bere Tebe. Nemusíš o ni přijít jako o kamarádku, když se zeptáš opatrně. Klidně jí řekni, že se Ti hodně líbí a že by sis dokázal představit, že spolu budete chodit. Takovýhle dotaz by neměl poškodit Vaše kamarádství a neměl by brzdit situaci, kdybyste se rozhodli spolu začít chodit.

Další odpovědi
Reezo

Kdybi mě někdo poradil mám do toho jít

Nejdůležitějsí otázka je jestli to ona cítí stejně nebo podobně?
Pokud nevíš, tak nemůžeš moc dobře stavět jen na svích doměnkách.
Nejhorší je, když to nejde poznat, jestli jde o kamarádství, nebo taky hledá něco více. Každopádně je to trapná situace, když ji vyhodnotíš tak, že by jste byli skvělí pár a ona by to viděla třeba úplně jinak.

huxa

rači ne stačí zůstat kamarády

Doplňuji:
Kdybych byl na jejím místě a něco si po tobě přečetl, asi bych se s tebou nadále přestal bavit a nic s tebou nechtěl mít.

Braník

Kdybi mě někdo poradil mám do toho jít

Doplňuji:
jdi do toho ,řekni jí to n rovinu,bude to tak lepší,než něco obcházet

ten který je

rači ne stačí zůstat kamarády

Doplňuji:
Nech holku holkou a raději se snaž spolu s ostatními vyřešit nezodpovězené otázky,kterých je víc než dost.:-)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nezodpoveze­ne

Adelajzna

Kdybi mě někdo poradil mám do toho jít

Sice to není otázka ale vím kam tím míříš ;) .. Zkus jí něak oslovit, třeba si něakým nenápadným způsobem zjisti co všechno má ráda, a když to bude (dám příklad) třeba má ráda pěkné obečení- Vem jí do nákupáku a něco pěkného jí kup
Když má ráda třeba zmrzku, vem jí na pohár ;) ..
Jo ?? Víš jak to myslím :) ..

cincina

Kdybi mě někdo poradil mám do toho jít

Doplňuji:
Za zkoušku nic nedáš:) Nějak jí to třeba naznač a nebo jdi rovnou na věc a zeptej se jí přímo:)

T-ess

Kdybi mě někdo poradil mám do toho jít