mirenda

mám zůstat u kamarádství?

Ahoj 🙂 Mám dotaz :) píši si s kamarádem, kterého jsem poznala na internetu, o všem se bavíme otevřeně a často se i zasměji, věkově jsme stejně staří a hodně mě to k němu táhne, myslíte si, že bychom to měli dát dohromady? :) Nechci nic pokazit, teď mi to vyhovuje, ale prostě bych byla radši s ním, jen se bojím, co by se mohlo stát… Děkuji za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
Alesh

Přátelství mezi mužem a ženou neexistuje. To si myslí jen ženský, že je to možný. Ve skutečnosti „dobrý“ kamarád chce být milencem.

Další odpovědi
manon

Internetové známosti jsou ošemetné. Nelze vyloučit, že by si mohli rozumět lidé, co se seznámili na netu, ale realita může být jíná (vlastně nemáš ani tu jistotu ohledně věku – nemáš jistotu v ničem). Těžko radit :) V dnešní době…

venkovan

Přátelství mezi mužem a ženou existuje, ale oba si musí říci včas hranice a nebo muž musí své touhy trochu zkrotit, a zvážit, zda je pro něj cennější opravdové přátelství a nebo sexuální prožitek.
Nezřídka to skutečně zajiskří, ale lze to ustát. Problém je u nás mužů, že kamarádské chování u ženy často bereme jako výzvu k něčemu víc.

Jahoda14/88

Přestan' prosímtě žít Fuckbookový život !
Nemyslím to tět zle , ale dobře a upřímně… Vypni Fb,icq,libím se ti a podobné shity.
Bež si zaběhat zajdi si do Fitka na kosmetiku a td..
Pak si zajdi na nějakou slušnou party nebo se z někým seznam přes kamošky a pak teprv si začni klást otazky typu Mám zustat u kamarádství ?!
(Ten tvuj kamarad ani nemusí byt totiž realný muže to byt jen někdo kdo se nudí a ma s tebe srandu)

manon

Aleshi, nechtěl bys přestat být naštvaný na všechny ženy? :)

Alesh

Počkej, na tuto blbost jsi přišla jak? 🙂
Já ženy miluji. 😉

manon

Jen nepovídej :) Už třikrát v poslední době jsem si říkala, že máš na nás coby na část populace pifku :) Věřím, že některé miluješ, jen doufám, že alespoň o těch neříkáš „ženský“ a necítíš se oproti nim diskriminovaný a když Tě naštvou, neříkáš jim, buďte rády, že žijete tady, jinde by se s vámi tak „nemazali“ :)
Tak jsem se asi jen spletla – špatně pochopila vyznění odpovědí – tak promiň :)