Avatar uživatele
mirenda

mám zůstat u kamarádství?

Ahoj 🙂 Mám dotaz :) píši si s kamarádem, kterého jsem poznala na internetu, o všem se bavíme otevřeně a často se i zasměji, věkově jsme stejně staří a hodně mě to k němu táhne, myslíte si, že bychom to měli dát dohromady? :) Nechci nic pokazit, teď mi to vyhovuje, ale prostě bych byla radši s ním, jen se bojím, co by se mohlo stát… Děkuji za odpovědi 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Přátelství mezi mužem a ženou neexistuje. To si myslí jen ženský, že je to možný. Ve skutečnosti „dobrý“ kamarád chce být milencem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

Internetové známosti jsou ošemetné. Nelze vyloučit, že by si mohli rozumět lidé, co se seznámili na netu, ale realita může být jíná (vlastně nemáš ani tu jistotu ohledně věku – nemáš jistotu v ničem). Těžko radit :) V dnešní době…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Přátelství mezi mužem a ženou existuje, ale oba si musí říci včas hranice a nebo muž musí své touhy trochu zkrotit, a zvážit, zda je pro něj cennější opravdové přátelství a nebo sexuální prožitek.
Nezřídka to skutečně zajiskří, ale lze to ustát. Problém je u nás mužů, že kamarádské chování u ženy často bereme jako výzvu k něčemu víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda14/88

Přestan' prosímtě žít Fuckbookový život !
Nemyslím to tět zle , ale dobře a upřímně… Vypni Fb,icq,libím se ti a podobné shity.
Bež si zaběhat zajdi si do Fitka na kosmetiku a td..
Pak si zajdi na nějakou slušnou party nebo se z někým seznam přes kamošky a pak teprv si začni klást otazky typu Mám zustat u kamarádství ?!
(Ten tvuj kamarad ani nemusí byt totiž realný muže to byt jen někdo kdo se nudí a ma s tebe srandu)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Aleshi, nechtěl bys přestat být naštvaný na všechny ženy? :)

před 4126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Počkej, na tuto blbost jsi přišla jak? 🙂
Já ženy miluji. 😉

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Jen nepovídej :) Už třikrát v poslední době jsem si říkala, že máš na nás coby na část populace pifku :) Věřím, že některé miluješ, jen doufám, že alespoň o těch neříkáš „ženský“ a necítíš se oproti nim diskriminovaný a když Tě naštvou, neříkáš jim, buďte rády, že žijete tady, jinde by se s vámi tak „nemazali“ :)
Tak jsem se asi jen spletla – špatně pochopila vyznění odpovědí – tak promiň :)

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek