SpiderRoy

Rozhoduji se ke koupi automobilu Leon, Passat, Octavia? Nebo je nejake jine auto lepsi?

Zdravim, rad bych vyuzil Vas, aby jste mi mohli pomoci v rozhodovani­.Rozhoduji se ke koupi automobilu, nejlepe tech typu co jsem vypsal. Chci se zeptat jestli je to dobra volba. Motorizace nejlepe 1.4 benzin ci 1.6 a 1.9 TDI. Cenova relace do 70 tisic. Nebo je nejake jine auto lepsi? Dekuji

Odpovědi
anonym

Já mám Micru, takže ti neporadím.

Lamalam

Mám Passata VII (2.0 TDI) a jsem spokojená.

Pepa25

Měl jsem jedničkovou Oktávku, 1,9 TDI, pravidelně servisovanou, garážovanou, dlouhodobá spotřeba 5,0l, 10 let let bez závad (nejzávažnější servisní výkon vymlácené čepy z D1) – ale ta samozřejmě nešla do bazaru, příbuzní se o ni téměř porvali …
Obecně je ale ojetý diesel docela sázka do loterie …

krabiceodbot

Něco k Passatu http://www.tip­cars.com/maga­zin-volkswagen-passat-variant-19-tdi-po-200-tis-km-2695.html a Oktávce http://www.tip­cars.com/maga­zin-skoda-octavia-19-tdi-jaka-je-po-dvanacti-letech-a-200-tis-km-5379.html