autacek

Lékaři prý ordinují z home office. Lze provést gynekologické vyšetření i pomocí prostředků moderní dálkové komunikace?

(tentokrát raději bez obrázku)

Odpovědi
Edison

Možná… z části… Existuje celkem slušné množství nejrůznějších minikamer i s osvětlením… Tady mám USB kameru 5 mm / 10 m kabel, v prácí máme o něco větší… Použití by bylo asi na konzultaci s lékařem…

zjentek

No tak bejt ženská, raději bych 100% nesázel na to, že na druhý straně moderní dálkové komunikace bude v těchto případech sedět vždy ten „správný“ lékař a hlavně SÁM.