Monie

Látkové čelenky do vlasů mě strašně sklouzávají dozadu, moc to ani pinetky neudrží. Máte na to nějaký trik?

http://media.bra­vogirl.cz/f0bvggls­tk93.jpg myslím takovéto, ne ty tlusté. Ale mám dvojité.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Mě by zajímalo, komu teda drží :) Zřejme máš taky tak „živé“ a nezkrotné vlasy jako já. Buď za to ráda, ty čelenky nejsou potřeba, ale jestli po tom tolik toužíš, tak si to zkus třeba trochu zlakovat…

Další odpovědi
brusinka

Mám to stejně, nedrží absolutně vůbec :)

venkovan

Vteřinoví lepidlo a nebo svírací špendlík a propíchnout přes kuži.
Špěndlík před použitím desinfikuj vhodným alkoholem. Do 18 let pouze z venku, nad 18 lze i vnitřně

Mers

Ja si vlasy musim hodne prelakovat aby tam drzela ale to uz by pak celenka na hlave postradala smysl pokud ji tam teda nechces mit jako ozdobu!!

Advance

Tak mě stačí vlasy přelakovat lakem a drží, ale pro jistotu si tam dám ješte po stranách jednu až dvě pinetky!!