Biedronca

Laserová tiskárna OKI B63000 po půl roce aktivního provozu špiní,co teď?

Odkaz zde:
http://www.chip­.cz/testy/tis­karny/cernobi­le-laserove-tiskarny/oki-b6300

Začala mi tiskárna při aktivní užívání špinit. Na papíře zůstávají jakoby tečky té černé barvy a někde menší čmouhy. Je pouze černobíla. Pomůžete mi co stim?
Doplňuji:
Laserovou tiskárnu mam poprvé, proto nevím jak se případně čisti, aby nešpinila.

Odpovědi
mosoj

Většinou bývají umazané podávací válce. Nevím jak laserovka, Ale inkoustovky na to čištění mají volbu v menu v ovladači. Podívej se také.
Není to nic jiného než že opakovaně tiskárnou projíždí čistý papír bez tisku, tak dlouho až ty válce očistí.
Nejlépe nějaký více savý.Takže v nejhorším to jde udělat tak,, že se dá tisk čisté stránky.

Když nevím raději neodpovídám. Lasrová tiskárna nemá žádnou hlavu !!

Michal Kole

Co vyčistit tiskové hlavy ?

Bu´d funkcí v ovládacích panelech nebo mechanicky nějakým hadříkem co nezanechává vlákna a lihem/benzínem, podle materiálu a konstrukce tiskové hlavy ?
Doplňuji:
v dokumentaci je to určitě popsáno

pokud dokumentace již není tak stačí zadat do google název tiskárny and manual