KYnologie-střední škola

Ahoj neví někdo o kynologicke škole pobliž plzně? A kolik dostavá plat cvicitel psu)

Nejlepší odpověď
WeeBear

V okolí Plzně připadá v úvahu leda tak SOŠ Veterinární v Českých Budějovicích http://www.sjscb­.cz/index2.php?stran­ka=vet

Pokud ti nevadí dojíždět dál, tak v Humpolci je zemědělská škola, na které je i obor „Chovatelství – kynologie“.

Plat cvičitele POMOCNÝCH psů vychází v průměru (tedy se tím nelze úplně řídit) asi na necelých 27 tisíc měsíčně. Nic jiného jsem nenašla.