marci1

Kupujete karafiáty, rudé nebo i jiné barvy?

Nebo to máte stále spojené s dobou minulou? Minimálně ty rudé. Také je moc nekupuji, ale přitom jsou krásné a krásně voní. 🙂 Všem ženám přeji k MDŽ krásně prožitý den, radost a pohodu, třeba i s kyticí karafiátů. 🙂
https://morav­skoslezsky.de­nik.cz/zpravy_re­gion/zapomente-na-minulost-rudy-karafiat-je-v-kurzu-20180308.html
Obr. : https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2016/05/02/17/03/clo­ves-1367675_960_720.jpg

Nejlepší odpověď
dubraro

Samostatně je nekupuji, ale nemám nic proti tomu, když je květinářka zaváže do kytice s jinými květy. Karafiáty za socialismus nemohou.

Další odpovědi
zjentek

Kupuji. Společně s narcisy, sněženkami a petrklíči mně řipomínají krásné, poklidné stáří před posledním zdrcujícím českým státním převratem minulýho století. Veselé MDŽ!

dudu

I když karafiát je hezká kytka, u mne byla zprofanována minulým režimem a nemá šanci ani v kytici ke smutečnímu obřadu. Rovněž manželka velkokvěté nemusí, ale odrůdu těch drobných pěstujeme a o prázdninách si jimi rádi chalupu zdobíme.

Mc Merkurion

… ne, dneska to odnesly čerstvé sněženky …

Kajoch

Karafiáty mám moc rád.Hlavně pro jejich nevtíravou vůni a je mi docela jedno,jakou mají color:)