majki636

Kupovali jste někdy někomu nějakou erotickou hračku?

Odpovědi
mosoj

Proč bych za to utrácel peníze, když mně to roste na vlastní m pozemku?

Nassin

Jo, kamarádovi na jeho oslavě jubilejních narozeninách. Byla to Andula, nafukovací panna, ale jak dlouho pannou byla jsme se už nedozvěděli. 😁

elkon

Není nad originál, náhražka je pořád náhražka. To už asi musí být člověk dost zoufalý.

Kepler

Já jsem ženě kupoval často salátovou okurku, protože mám rád okurkový salát se smetanou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

elkon, taková originální Rómka také není k zahození, podle tebe.