RyuzakiKate

Kterým pokojovým rostlinám vyhovuje široký nízký květináč?

Často v takových květináčích někteří mívají hodně sukulentů pohromadě jako takovou malou skalku. Nebo bonsaje :) Spíš jestli by se tam hodila taková ta pokojová klasika – voděnka, břečťan atp. Teď tím myslím to, kterým rostlinám rostou kořeny spíše DO ŠÍŘKY, vím akorát o zázvoru.
Za tipy a zkušenosti děkuju!

Nejlepší odpověď
Kepler

Třeba takový tchýnin jazyk. Po stranách se vyráží další a další výhony a někdy je potřeba přesazovat do širšího.