dust8

Kterým konspiračním teoriím se dá věřit?

Odpovědi
Filip84

Žádným theoriím se nedá „věřit“, ba ani důvěřovat, theorie je třeba ověřovat. 🙂

da ny

Už u mnohých se prokázalo, že ano . Vše chce svůj čas…
😉

Ametyst

Nevím, co si představit pod pojmem” konspirační”. Největší konspirátoři jsou vždycky vlády.

Standa Macík

Já třeba věřím tomu, že očkování způsobuje autismus, jsou o tom i důkazy.

Rokio

Že velmistr Jakub ze Zaklínače 1 je Alvin. Řada lidí si to myslí a spousta věcí tomu nasvědčuje.

zjentek

Že Emma Stone má miminko jménem Louise Jean McCary ); ); );

Pepa25

Kterým fámám se dá věřit? Žádným …

Pepa25

Dobré zdroje na vyvracení konspirací:
https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-tag/overovna
manipulatori.cz
hoax.cz
snopes.com