slevin

Který z mobilů Lenovo A536 a Nokia 2 Black si mám nechat?

Odpovědi
carlosbomber

Já osobně bych si nechal Nokii. a to z toho důvodu že ma lepší parametry.

Arne1

lenovo

jáára

HTC

anonym

Papírově je z těchto dvou lepší Nokia 2, podrobnější displej, novější verze systému Android, mnohem lepší baterie. Z dnešního pohledu jsou to ale krámy oba. Především kvůli příliš malé operační paměti, 1GB RAM je opravdu velmi omezující hodnota, systém často vypíná aplikace, neudrží v paměti pomalu ani dvě najednou, běžně vypíná i launcher, což by se s kapacitou 2GB (ačkoliv ani to není optimální hodnota) už nedělo tak často … práci s telefonem to každopádně umí výrazně znepříjemnit.

Snažil bych se co nejdřív střelit oba, pokud bych našel někoho dost naivního a každý prodal za 1000 zaplatilo by mi to z velké části náklady třeba na nový DoogeeMix za cca 3700,– Kč z banggood.com, který má 6GB ram a postatně lepší parametry po všech stránkách.