Avatar uživatele
Rokio

Který trest či ochranné opatření byste dali za dlouhodobé hromadné sexuální harašení bez dotyků?

Patnáctiletý adolescent, který právě pohlavně dospěl (už může mít sex), říkal dvojsmyslné vtipy, flirtoval a dělal lehce sprosté gesta (některé i sám vymyslel) na žákyně střední školy, kterou navštěvoval. I přes jejich nelibost v tom pokračoval několik měsíců a pak se trochu zmírnil. V průběhu této akce ho pořádně zmlátila jeho spolužačka, přičemž se nijak nebránil a ani to nepráskl.

Co byste tomuto floutkovi uložili za trest nebo byste ho raději poslali k psychiatrovi nebo byste použili kombinaci obojího?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, aliendrone před 1823 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Už jen „záhada“, kterak může JEDINEC páchat HROMADNĚ cokoliv je nad moje chápání. ;) :D

Já bych to neřešil, je pravděpodobné, že z toho vyroste. Venkoncem zasloužený průplesk ustál jako chlap (píšeš že se nebránil ani nebozoval), takže za mne v pohodě. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Sexuální harašení je pojem, který k nám byl zavlečený z ciziny. Týká se chování, které v našich krajích není problémem. Když u nás někdo přežene míru toho, co je mu dovoleno, obdrží ve zlomku vteřiny fyzický trest a tím je záležitost vyřízená, jak jsi ostatně viděl z reakce spolužačky. Žádné další opatření není potřeba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Teď je to v pohodě, ale až bude kandidovat na soudce nejvyššího soudu, tak mu to dají pěkně sežrat. Mezitím se to blbství ze západu totiž pěkně rozvine i u nás.

https://echo2­4.cz/a/SP2DB/­drama-skoncilo-kavanaugh-se-stal-soudcem-nejvyssiho-soudu-usa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Vyloučila bych ho ze školy.

Jak může maturant napsat lehce sprostÉ gesta?!?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek