Rokio

Který trest či ochranné opatření byste dali za dlouhodobé hromadné sexuální harašení bez dotyků?

Patnáctiletý adolescent, který právě pohlavně dospěl (už může mít sex), říkal dvojsmyslné vtipy, flirtoval a dělal lehce sprosté gesta (některé i sám vymyslel) na žákyně střední školy, kterou navštěvoval. I přes jejich nelibost v tom pokračoval několik měsíců a pak se trochu zmírnil. V průběhu této akce ho pořádně zmlátila jeho spolužačka, přičemž se nijak nebránil a ani to nepráskl.

Co byste tomuto floutkovi uložili za trest nebo byste ho raději poslali k psychiatrovi nebo byste použili kombinaci obojího?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Už jen „záhada“, kterak může JEDINEC páchat HROMADNĚ cokoliv je nad moje chápání. ;) :D

Já bych to neřešil, je pravděpodobné, že z toho vyroste. Venkoncem zasloužený průplesk ustál jako chlap (píšeš že se nebránil ani nebozoval), takže za mne v pohodě. :)

Další odpovědi
Hlada

Sexuální harašení je pojem, který k nám byl zavlečený z ciziny. Týká se chování, které v našich krajích není problémem. Když u nás někdo přežene míru toho, co je mu dovoleno, obdrží ve zlomku vteřiny fyzický trest a tím je záležitost vyřízená, jak jsi ostatně viděl z reakce spolužačky. Žádné další opatření není potřeba.

klumprt

Teď je to v pohodě, ale až bude kandidovat na soudce nejvyššího soudu, tak mu to dají pěkně sežrat. Mezitím se to blbství ze západu totiž pěkně rozvine i u nás.

https://echo2­4.cz/a/SP2DB/­drama-skoncilo-kavanaugh-se-stal-soudcem-nejvyssiho-soudu-usa

ivzez

Vyloučila bych ho ze školy.

Jak může maturant napsat lehce sprostÉ gesta?!?