Ametyst

Který polský zpěvák/zpěvač­ka/skupina je nejpopulárnější v Polsku?

Jako obvykle víme o sousedech velmi málo.

Odpovědi
da ny

Polsko mám hodně z ruky.
Stačil mi ten polský TV „dabing“, když jsme v druhé polovině 80. let jezdívali do Karviné za tchýní a švagrovou (to byla opravdu velká bída).
Nikdy to tam nebyla pro nás žádná sláva, nic moc zajímavého. Nedostatek informací.
Pamatuji si jen Mariu Antonina Rodowicz a je mi známá jen Ewa Farna, občanským jménem Ewa Chobot. 😉
Pamatuji si, že čeští zpěváci/zpěvačky vždy a v Sopotech slavili úspěch .
Jarek Nohavica jim na čas „vypadl“ z oka (pro vyznamenání Putina).
Je možné, že kdyby tam měli něco, co stojí za poslech a zmínku, tak by se prosadii i u nás 😉
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kategorie:Pol­sk%C3%A9_hudeb­n%C3%AD_skupi­ny

Kajoch

.....