nighe

Který mobil považujete vy za úplně nejlepší?

Je mi jedno jaká značka.O kterém mobilu si myslíte, že je ten nej?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ten s kterým jsou zatloukat hřebíky.

Další odpovědi
odik

Co má umět mobilní telefon:
# telefonovat (případně odeslat SMS)
# baterie musí vydržet (aby v případě nutnosti fungoval)
# nesmí se hned rozbít
v tom případě rozhodně Nokia 3310

Kdyby ses ptal na smartphone, tak to je situace jiná … ale od mobilního telefonu potřebuju, aby uměl mobilně telefonovat, žádný další blbosti …

Nicoll123

Mám novej mobil a zatím super. Sony xperia e1 🙂

Kankys

pro mě BlackBerry Z10(30) ,jen není odolný ani ip57.Jinak je skvělý.

anonym

Nedá se odpovědět pro neustálý vývoj technologií. No, z nostalgie Siemens S55, ve své době dobrý. Externí foťák, stále dělá lepší fotky než jiné mobily současnosti. Synchron s webstránkymi, vlastní www. Digizáznamník.