Ten nikdo

Který jazyk se dá dobře využít, když pominu anglický?

Cizí jazyk

Nejlepší odpověď
anonym

V podstatě jakýkoliv.

Chcete pracovat v Rusku? Ruština bude skvělá.
Láká vás býti sommelier ve Francii? Francoužštinu tam určitě využijete.
Máte v plánu dělat fotbalovýho komentátora pro italskou televizi? Italština by se tam asi hodila.

Asi nemusím pokračovat dál, že?

Další odpovědi
svetlonoos

Ruština a čínština

dubraro

Vzhledem k blízkosti a hojné spolupráci mi připadá docela užitečná němčina.

Kelt

Záleží na tom, v jakém prostředí se pohybuješ. Můžeš být překladatel knih, pracovat v zahraničí a podobně. Protože základem je obchod, tak je dobré najít podnik, který má kontakty se zahraničím. A když se ti podaří zajistit dobré zakázky, nebo dovoz výhodného zboží, tak tě zaměstnavatel ocení. Je na tobě, jaký jazyk ze 20 nejrozšíře­nějších si vybereš.

Emefej

Libovolný. I skladník ve šroubárně…

OptieX

Dávají Ti tu hezké praktické rady, ale druhý nejpoužívanější jazyk na světě je španělština.