zvonisek

Který druh masa máte nejraději?

Já asi rybu
1.rybu
2. Maso nejím, jsem vegetarián
3.veprove
3.drubez
4. Hovězí
5. Jiné

Odpovědi
Edison

Maso musí chrochtat, případně bučet. Cokoli oststního jsou jen chabé náhražky. I když některé se taky daj…

Malvína

Nemohu takto určit. Mám své oblíbené recepty a v každém z nich hraje prim jiné maso. Mám ráda ryby, převážně losos, tuňák a pstruh. Dále vařím i z vepřového, hovězího či drůbežího.
Výjimečně z jehněčího. Co nepozřu je kapr, králík a vnitřnosti. Paradoxně však miluji tresčí játra. Jako jediná.

zbyndo

Mám rád všetky druhy mesa,patrične upravené,ale čo si spomínam,a to som labužník,najviac som si pochutnal na vypražanych žabích stehienkach

annas

Co na to archív.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kter%C3%A9%20ma­so%20m%C3%A1te%20nej­rad%C4%9Bji