alex.agent

Který díl Amnesii mi doporučíte hrát? Jako pro začátečníka co nikdy nehrál horor hry? :)

Který díl Amnesii mi doporučíte hrát? Jako pro začátečníka co nikdy nehrál horor hry :) Hrál jsem jen Residenta Evila ale chtěl bych pořádnou lekačku, mě stačí že koukám na gameplay na youtube a už to semnou taky škube :D jaký díl mi doporučíte? A popř. za jakých podmínek to hrát aby byli co nejlepší atmosféra? V noci, zavřené dvěře, když všichni spí,…?
Doplňuji:
jojo, díky :) určitě vyzkouším někdy Silent Hill
a ještě k té amnesii, neznáte nějaké dobré CS (Custom Story) ? Jako hodně strašidelné? Díky za odpověď :)

Odpovědi
Topinkovač

Amnesia je dobrá volba ;). Hrát v noci se sluchátkama a zhasnutýma světlama. Já osobně to ještě hrál s kamarádem zároveň stylem že jsme seděli vedle sebe a každý hrál na jednom PC a postupovaly zároveň což bylo o dost zábavnější než to hrát sám. Základní příběh jsme dohrály asi za 1 den a CS jsme zkoušely spoustu, ale už jsem je bohužel vymazal a na názvy si nevzpomenu :/. Každopádně CS jsou hohrané hned, nejsou nijak dlouhé. Spíš doporučuji módy, my jsme zkusily dva: Tenebris Lake a White Night. S tím, že White Night byla mnohem lepší než základní Amnesia a snad i delší. Opravdu skvělý příběh i zpracování, vřele doporučuju a po strašidelné stránce taky základní Amnesiu překoná. Všechny návody jak na mody najdeš na youtube, i v češtině.

anonym

S Amnesií sice zkušenosti nemám, ale já bych ti doporučil Sillent Hill (Homecoming) a pěkně v noci se sluchátky na uších. Své kouzlo měl a dodnes má i starej Thief 1 a 2. U něj jsem se taky nalekal, ikdyž to není přímo hororová hra.:-)