player242

Hororová hry

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestly tu někdo nezná nějakou dobrou hororovou PC hru od jinych vývojářů nez Frictional games a Day 1 Studios ?
Doplňuji:
Oprava názvu otázky : Hororové hry :):)

Nejlepší odpověď
SonsyMite

Amnesia! Ta je nejlepší

Další odpovědi
iceT

O jedné bych věděla,jen si nejsem jistá,zda splňuje tvoje kritéria
http://bonusweb­.idnes.cz/the-suffering-mrazive-prekvapeni-dl0-/Recenze.aspx?c=A040717­_suffering_bw

celkem náročná,ale slušná hra.

Malovranec

Jedinou hru tohoto žánru jsem hrál System Shock 2 a mohu jen doporučovat, myslím, že i vývojáře to splňuje…
 http://bonusweb­.idnes.cz/sys­tem-shock-2-0dw-/Recenze.aspx?c=A000213­_systemshock2_bw

Davajz

Předem se omlouvám, že neznám z hlavy vývojáře, ale což. Rozhodně Amnesia, nikdy jsem ji nedohrál, nedokázal jsem to :D Sice není defakto hororová, ale strachu si u ní člověk opravdu užije :) Pak můžeš zkusit takovou menší věc jménem Slender, taky dobře tuhne krev v žilách, dále pokud jde o horor, tak Dead Space 2. A nevím, proč jsem si ji tak oblíbil, ale Condemned je taktéž paráda :)