Rakira

Který dámský/pánský účes je teď trendy?

Mikáda? Pixie? Dlouhé vlasy? Sestříhané vlasy? Patka? Ofina? Co je teď trendy? Abych nediskriminovala, můžou odpovídat i muži :)
Díky moc!
Ahoj

PS.nechci se tak ostříhat! Mám mikádo po ramena s patkou a tak se mi to líbí nejvíce, jen se ptám na to, co se teď nosí :D

Nejlepší odpověď
Lamalam

Neřeš co je trendy, buď svá. Nos to, co ti sluší a v čem se dobře cítíš.

Rakira

Co ai o tom myslíte??Díky za odp.

pusinka50

Např. trendy jsou teď nedbale učesané copy z delších vlasů. Splést cop a povytáhnout několik pramenů.

Rakira

:) díky to asi nebude pro me