Hafanana

Jaký typ pánských obleků se nyní nosí?

Jaký typ pánských obleků se nyní nosí? Co je módní? Jaké klopy, zapínání? Poradíte? Díky!

Odpovědi
Conchus

Kamaráde, teď je úplně jedno, co si na sebe navlečeš. Vždycky je to akorát.

Damiana

V současné době my měly být trendem tzv. vyštíhlené siluety. Zkus se inspirovat třeba tady.

http://www.go­ogle.cz/search?q=Tren­dy+p%C3%A1nsk%C3%BDch+o­blek%C5%AF&oe=UTF-8&hl=cs&clien­t=safari&redir_es­c=&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&sou­rce=og&sa=N&tab=wi&e­i=hnlgT7ylGImY­OuSv9d8H&biw=1­024&bih=644&se­i=iXlgT_XeJubE4gT7zZi1Dg