jaja1999

Jak jse mám zbavit měsíčků?

jak jse mám zbavit měsíčků

Nejlepší odpověď
kropitko

Těch se jen tak nezbavíš,každý měsíc se budou opakovat a budou tě trápit asi tak 5 dní,jestli se stydíš o tom promluvit s maminkou a zajímali by tě nějaké další otázky,tak mi napiš. S některých odpovědí co tu padli,asi moc chytrá nejsi. Samozřejmě,hlavně neotěhotni,jak ti tu někdo radil.

Další odpovědi
mosoj

Já je na zahradě sekám kosou.
Doplňuji:
Odpověď byla myšlena samozřejmě s humorem.
Ale koukám že jste nyní všichni chytří.
Já jsem myslel že jsem na diskusi dospělých lidí a ne děckém fóru, ale ono je to ještě horší. 11 letá dívka by takovouto otázku měla směřovat spíš na matku a ne cizímu člověku na foru.
Ať chcete nebo nechcete tady není žádná poradna pro dospívající mládež. Tady se lze setkat s kýmkoliv.

BEAES

Nijak, to nejde, jen jak si necháš předepsat antikoncepsi v pilulkách, tak se zmírní bolesti s nimi spojené i djejich doba/3–4dny/ a můžeš vyjímečně nepřerušit braní pilulek a ten měsíc nebudou, ale doporučuji si o tom promluvit s gynekologem.

quentos

máš doma stroj času? nastav ho o čtyřicet let dopředu… jinak to nevidím

panenka

Měsíčky patří do běžného života ženy a osobně si myslím že je pěkná hloupost se jich zbavovat.

Nuk nuk

Pokud tím opravdu myslíte menstruaci, pak bych žádné zbavování se jí nedoporučovala. Je pravda, že některé druhy hormonální antikoncepce MS zastaví, ale definitivně se jí zbavovat by bylo zdravotně dost riskantní.
Doplňuji:
Ještě drobnůstka. Nevím kolik Vám je, ale z Vašich otázek chápu, že nějakých těch -náct. V tomto věku by jakékoliv zastavování nebo zbavování se MS mohlo být ještě mnohem riskantnější, než pokud by se o to pokoušela žena o jednu, dvě generace starší. Ona ani ta HA není do určitého věku zrovna ideální a může v dospívajícím těle napáchat dost zla, ale u většiny dnešních dívek asi není holt jiná možnost, než ji použít.
Na MS si časem zvyknete. Mě to ve Vašem věku taky vadilo a překáželo, možná jsem si připadala i hloupě, když to přišlo, ale časem si člověk uvědomí, že právě tohle je nejlepší důkaz, že jsem zdravá a jsem naprosto v pořádku.

Jahoda

Proč by jste se jich chtěla zbavit? Toto je u žen normální jev a znamená to, že jste zdravá a v pořádku. Mně to také ze začátku vadilo, ale časem jsem si zvykla. Vy si také zvyknete. Menstruaci/měsíčky má každá žena a každá se s tím naučila žít, ač je to teď pro vás těžké ;o)

alexandra

Neuvedla jste,kdy se jich chcete zbavit.Pokud pouze tehdy,když chcete jet na dovolenou,tak na to jsou tablety,které Vám snad prodají v lékárně.Jmenují se Norethisteron.Ale to opravdu jenom vyjímečně.Jinak jsem taky nepochopila,z ja­kého důvodu se jich chcete zbavovat a kolik je Vám let.Pokud jste fakt nemyslela ty co rostou na té zahradě.

afro.minerva

Zbavit se měsíčků to úplně nejde. Patří to k cyklu každé ženy. Kdyby jsi se chtěla naprosto zbavit měsíčků, tak by ti museli vyoperovat dělohu. Jinak existuje HA, která když se bere, tak měsíčky nemáš a nebo jsou jenom 3-denní. Potom existují i injekce. Jsou ale poměrně drahé a navíc pak nějaký čas trvá, než se vrátí ženě plodnost. Pokud jsi ještě neměla děti, tak bych ti radila HA, která se na 7 dní vynechává, aby nastoupila menstruace. Nikdy totiž nevíš, co to může udělat. A ohrozit svoji možnost mít děti přece za to pohodlí nestojí…

iwetax

Těhotenstvím, menopauzou.

Marunka

jednoznačně těhotenstvím. Tedy alespon na devět měsíců budeš mít pokoj.

Lucimia

Proč se jich chcete zbavit? Je to fyziologická ženská vlastnost.

Wool

To chceš vystrelit do kosmu nebo co?
kamoska to splachuje i s tamponem do zachodu.
dej to treba sezrat koze na louce je to fuk.