dust8

Kterou v ČR prodejnou powerbankou lze nabíjet i notebook a zároveň není příliš velká a drahá?

Přemýšlím jestli je vůbec možná taková kombinace. Pokud ne, tak budu rád i za nějakou alternativu v odpovědi. Stačí uvést konkrétní značení powerbanky. Předem díky.

Odpovědi
elkon

Citace: „Abyste z powerbanky mohli nabíjet váš notebook nebo MacBook, ujistěte se, že bude mít dostatečnou kapacitu a nabíjecí výkon. Za naprosté minimum pro nabíjení notebooků je z hlediska kapacity považována powerbanka s 15 000 mAh, optimální pak s 30 000 mAh“.

magorvkleci

Jenom připomínám, že powerbanky nejspíš mají výstup přes USB, takže notebook musí jít přes USB napájet, asi jediné řešení je, že jak powerbanky, tak notebook umějí standard Power Delivery (PD).