kuliferda

Kterou holku si vybrat?

Mám dvě kamarádky obě je mám rad ale nevim kterou si vybrat. S první chodim do školy vidim a dlouho ji balím a pak je druhá kterou vidím 2–3 týdně na treningu dělame stejny sport posloucháme stejnou muziku a známe se od malička je ale o rok mladši (ja vím že věk je jenom číslo). Ale nevím kterou si vybrat prosím poraďte děkuju moc

Nejlepší odpověď
anonym

No napsal bych, aby sis vybral obě (pokud to holky snesou), troječka je fajn…
Ale nevím, zda mi to před 22:00 projde…
😁

Další odpovědi
Quimby

A jak to my máme vědět?
Prostě si vyber tu, kterou máš radši. Tahle to vypadá jako by ses rozmejšlel jaký jídlo si koupit v obchodě podle letáku.

Mirdas

Tu, se kterou se cítíš lépe.

Nebo, po delším odloučení, po které se Ti více stýská ?

beruskaa

S tou druhou máš společné záliby. Proto bych volila tu druhou. Ale ty musíš rozhodnout kterou miluješ.

marci1

Ty jsi tedy kuliferda, no přece tu, která bude chtít Tebe ! 🙂

klumprt

Doprčic, uzamčená otázka. Chtěl jsem napsat: „Tu s většíma prsama.“ Je na to i takový vtip…