zjentek

Kterou písničku si doma pustíte, pokud vyhraje Babiš a co, když vyhraje Pavel?

Mohou to být docela aktuální volby s definitivním výsledkem směru země pro některé z nás, dalšího prezidenta už totiž někteří z nás nemusejí zažít a z tohoto důvodu může být tato etapa vývoje už jaksi „všeurčující“, rozhodná a definitivní, i když stále se najde nový a nový důvod na něco se těšit. 🤷‍♂️ Děkuju za možnost shrnutí.

Nejlepší odpověď
Kelt

Když vyhraje Pavel tak mne napadají – Skončili jsme, jasná zpráva
Když mne brali za vojáka,
A když vyhaje Babiš – Proč bychom se netěšili.

Další odpovědi
Mravenec

Prahou dle zpráv zaznívala píseň Modlitba pro Martu.

Já si nepustil nic, nejsem potěšen.

Ametyst

Samozřejmě že jde o kejhák, proto ta vysoká účast. Lidi zvolí pracovníka, který je vycvičen k tomu poslouchat příkazy. Tím je řečeno vše.
Písničku si nepustím, ale dívám se na fail army. 🙂

marci1

Ať vyhraje kdokoli, hodila by se píseň: Mějte se rádi! A myslete pozitivně. 😄
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Go2HuIeQ_7g

terry

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=KXw8CRap­g7k

Rocker

Pustím si Iron Maiden,ale nějaké volby na to nemají vliv.

jirka F

Pokud vyhraje Pavel tak píseň od Karla Gotta – žít. A pokud Babiš tak písničku lotr intelektuál.

zjentek

Kelt

😂😂😂😂😂😂😂😅😀😀

led

marci1, čo tak túto?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-pVas_TrnrQ

zjentek

Dnes už vůbec nejde o to, kdo jste, co cítíte, či co dokážete. jde výhradně o to, jaké máte publikum/obecen­stvo. Rozhodně nejde o modrou/oranžovou, pravou/levou, očko/antiwax, válečnou/mírovou, národní/nadnárodní. Stačí obecenstvo. Vidíte obecenstvo na obrázku? Bez něj není nic, absolutně nado, ani samotný obrázek nevznikne 🤷‍♂️

zjentek

…ani video ne. Nebo jo, ale bude postrádat sledovanost. A jsme zase u obecenstva. Led, prestavte si, že by sa odtial stratil zjentek 🤷‍♂️