Kterou osobu,ať známou či neznámou,byste nechali a i nenechali naklonovat ?

Proč ?

Nejlepší odpověď
venkovan

Ani jednu.
Kopie originálu nejsou originálem.

Další odpovědi
ahold

Někteří lidé by si zasloužili žít dvakrát. Pro mě je to třeba Pan Werich.
A těch druhých by byl dlouhý seznam. Všichni aktéři korupčních kauz.

Damiana

Dokud člověk neztratí někoho, koho měl opravdu hodně rád, tak si většinou podobné utopie vůbec nepřipouští a odmítá je. Naše racionálnost to prostě odmítá. City, fantazie a snění jsou však jiná věc. O to ale bolavější, když jsou neuskutečnitelné. Kdyby to šlo – určitě bych měla člověka, kterého bych chtěla mít znovu na světě.
Skutečnost je ale bohužel taková, že až(!) to někdy půjde, klonovat se budou ti největší tyrani a zmetci – jako u zneužití všech sporných vynálezů.

anonym

Jo nechal. dr.Axsla abych mu mohl rozkopat víc prdelí.

pusinka50

Já bych nechala naklonovat sama sebe a doufám, že „ona“ by na rozdíl ode mě byla úplně zdravá a po večerech by mi vyprávěla, jaké je to slastné žití bez jakékoliv bolesti, ať už psychické nebo fyzické. Třeba by mě tak nabudila zdravou energií, že bych se úplně uzdravila.

Asari

Určitě bych nenechala naklonovat lidi typu Justin Bieber a ani skupiny jako One Direction, šampónů je už v dnešní době dost.

bolak

Takže alespoň do diskuze:

"Dr.Axla

ten jeden tě evidentně nezvládá krotit…"

anonym

Pokud myslí mne,tak ne,nezvládá.

Sůwa

Boláčku, já se ti bojím dát hodnocení, aby tě náhodou někdo nevzal vážně… 🙂

Sůwa

Aha, tak bolakova odpověď záhadně zmizela. Navrhoval totiž naklonovat Dr.Axla, tak kdopak to asi smazal?

bolak

a přitom já to myslel dobře :"(

anonym

bolak, vzdyt my dva uz jsme si role davno rozdelili … vy mate jen pridrzovat .. ! jsme uz davno spolu domluveny … ted uz jen ten sraz a splni se nam obema tajny sen … a uz to vidim uplne zive .. mezi nami vsemi lita ocko a krici : to je proti KOOOODEXU ! -iv-
:) -iv-

manon

  • iv-II.: Vy si budete plnit své tajné sny takhle veřejně? :) Kdy a kde že to bude? :)