petr77

Kterou hemisférou se díváte na svět?

http://www.do­breoci.cz/cz/ak­tuality/detail/19_457-kterou-hemisferou-se-divate-na-svet-.html

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
www

Doprava

Asi oběma. Jednou tak, příště jinak se točí, mohu směr bez problémů měnit.
Málo možností v anketě.

Zdroj: Názor

Další odpovědi
dudu

Doprava

Doplňuji:
Klikl jsem, že se holka točí doleva, ale já si směr otáček mohu v duchu přepínat.

bolak

Doleva

Těžko říct, chvíli se jí prsa točej doleva, chvíli zase doprava, chvíli sebou cukaj ze strany na stranu, ale sem pravák tak jsem dal doleva.

Nerad vyčnívám z řady.

pusinka50

Doprava

Nejdříve doprava, potom po krátkém soustředění se na siluetu doleva, což je mi divné, protože bych řekla, že spíš používám logiku a realitu (levá hemisféra) a až potom pocity(pravá hem.)

Rocker

Doleva

mojitek

Doprava

jenom do prava

MrGandy

Doprava