Rokio

Které slovo začíná na tr?

poznámka1: Můžete napsat pouze jedno slovo.
poznámka2: Slovo se nesmí opakovat se slovy, které zde napsali další odpovídající.
poznámka3: Je jedno, jestli slovo začíná na velké, nebo malé písmeno.

Nejlepší odpověď
Kepler

Trpajzlík, ale táááákovým kok…!

Další odpovědi
dust8

Tračník (ajo jen jedno tak jsem to další smazal) ;D

DoTazatel

Tráva. (Dám jen jedno, když můžu jen jedno) :(
Proč je chceš? :/P

FlAsh_7

truhla

zbyndo

Traktor

marci1

TRefím se „básničkou“ z napsaných slov? 🙂
Jednou jeden trpajzlík do trávy si leh,
zas ho zlobil tračník, až mu došel dech.
Uložili ho do truhly skleněné,
než pro něj přijel traktor, zase žil. 🙂

Tw!st

Klidně ti napíšu i celou fitness edici… TRenér mi řekl, abych cvičil TRiceps a TRapézy. Pomohl jsem si TRibulusem a TRochou TRyptofanu. Stejně to moc nerostlo, tak jsem tam přidal i TRenbolon. Kreatin mi doplnil hladinu adenosin TRifosfátu, tak jsem měl plno energie na TRénink. Kardio jsem prováděl na TRampolíně, TRvalo to tak dlouho, až se mi zpotilo TRičko. TRpěl jsem až jsem spadnul do TRávy a málem mě TRefil šlak. TRhal jsem rekordy a získal TRofej. Zasloužil jsem si TRibitku, špatně se mi ale TRávila, byl jsem jako TRoska.

agentpv

Trůn pro pana krále.

Kelt

Tak třeba trnka, trubadúr, Trenčín, Trenčanské Teplice, trh, trhan, trám, trn.

Drap

trkač

Nandi

trdelník

Rokio

Nikdo zde nenapsal Trumpa, současného prezidenta USA.

dust8

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Trubad%C3%BAr