dust8

Které přehrávače hudby detekuje Xiaomi Mi Band 4 Smart náramek mimo Spotify?

Odpovědi
anonym

mám ověřeno i VLC a Google Music. Ale protože tyto aplikace využívají obecného api pro ovládání přehrávače aktivními prvky z uzamčené obrazovky umí tento trik i zmíněné hodinky prakticky s každým přehrávačem který na lockscreen ovládací prvky umí registrovat. Je to tedy spíš funkce androida než těch konkrétních hodinek a proto je velmi široce podporována.