Rokio

Které jsou vaše největší úspěchy ve školním prostředí?

Mezi mé patří 2. místo v soutěži Finanční gramotnost v okresním kole, samé jedničky na konci základky a jednička z matematiky a účetnictví na vysvědčení na OA.

poznámka: Jedničku z účetnictví jsem dostal, když jsme z účetnictvím začínali.

Odpovědi
Kelt

Je pěkné, že jsi se zase ozval, Rokio, ale každý dělal něco jiného a měl jiné obory, takže se účastnil jiných akcí. Proč jsi nešel do krajského kola a jaký jsi byl ve srovnání se spolužáky. To víc vypoví, zda jsi dělal náročnou školu, nebo školu, kde se 80% doby profláká a prospí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.