Rokio

Které jsou vaše aktivní koníčky?

Aktivní koníček je např. hraní fotbalu, zatímco pasivní je sledování fotbalu v televizi. Mezi aktivní koníčky patří kupříkladu malování obrazů či zpěv. Mezi pasivní naopak návštěva galerie či poslech hudby.

Při aktivním koníčku se něco vytváří nebo se přitom vyvíjí fyzická námaha.

Mezi moje aktivní koníčky patří túry, chov zvířat, prodej moderního umění, zájem o finance a práce dělníka (pro mě je povolání mým koníčkem).

Nejlepší odpověď
quentos

Scrabble a lehčí pěší turistika; kdysi jsem i malovával.

Další odpovědi
paul1

Řezbařina, ale nějak na ni mám bohužel málo času.

Jana5678

Mě nejvíce baví učit se stále na nové hudební nástroje, jelikož si myslím, že je to velice pěkné se umět postavit k jakémukoli nástroji a zahrát. Nedávno jsem se rozhodla pro xylofon, který mě zaujal na internetových stránkách https://www.top­muzika.cz/maga­zin/jak-vybrat-xylofon-a-zvonkohru/, na kterých mi poradili, jak si vybrat ten správný hudební nástroj.

L.G.

Asi největší je aktuálně Rollercoin, je to trochu heroinová záležitost, současně vzkaz Správcům : neposílám link k vlastnímu obohacení, mohl bych, ale je spontánní odpověď, fakt🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.