Neutrolobit

Které firmy za Vás odstraní Vaše osobní údaje na internetu?

Napsal jsem pod svým jménem, příjmením a názvem města jeden komentář, který potřebuju smazat. V té době jsem byl hloupej a neuvědomoval si, že sběrači dat toho mohou zneužít. Teď si to uvědomuji a potřebuji to smazat.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Žádné, co tam jednou vypustíš (ať již chtěně nebo ne), to zůstane navždy.
Ale je fakt, že by se našlo pár vyčůránků, kteří tvrdí, že to zvládnou. Pche, leda tak pendrek! ;) :D :D

Požádej administrátora webu, třeba ti vyhoví. Ale i když tvůj komentář odstraní, stopy zůstanou, NIKDY to zcela nezmizí. :(