Které číslo považujete u sebe za šťastné a máte k tomu nějaký specifický důvod?

Nejlepší odpověď
anonym

47, a ano, důvod k tomu mám.

Další odpovědi
Kepler

Nemám žádné šťastné číslo. Ženil jsem se 7.7. a stejně do nedopadlo. Ještě horší dopad mělo 7 kulí v Sarajevu. Tak nám zastřelili Ferdinanda, vašnosti. Ach jo.

paul1

13 – je to datum svatby

Hufnágl

Já mám dvě šťastné čísla a to je 13 a 7, tedy datum mého narození.

Meggie2

Rokio

Sedmičku, protože je číslo měsíce, kdy se narodil Harry Potter a znám ho z reklamy mého dětství. Číslo sedm zařval herec v reklamě na automobily. V té reklamě představovalo sedmiletou záruku na vůz.

da ny

Kdysi jsem se domnívala, že 7 je tzv. šťastné číslo, je tomu jinak.
Mými oblíbenými čísly je 6 a 9 a mám k tomu oprávněný důvod :)

Malvína

15. Důvod žádný, nic významného.

Drap

Čtyřku, bez žádného sdělitelného specifického důvodu.

Midas

3, 7 a 13.

briketka10

Vždy 13 dělala jsem zkoušky.
Pokaždý mi to číslo přineslo
štěstí v dalším životě :)
A jó na 7 bych já trubka úplně
zapomněla 😁

Jan Novák

Moje je 11-naordil jsem se 11.1. a prinasi mi stesti:-)

zjentek

Tvl no úplně každý, který se namane! Už ani nevím, kdy to bylo naposledy… a přitom specifický podmínky nemám.