tajnaL

Které cereálie si koupit od Nestlé?

Dobrý den je mi 11 let a nevím které cereálie si koupit ale jen od značky Nestlé, který mají tak nejmíň cukru?

Nejlepší odpověď
annas

Nestlé Fitnesss mají ve 100 g jen 17,3 g , tedy 100 g porce vás přijde na Kč 18,64.

Co obsahují víc, najdetee v odkazu.
https://www.vi­talia.cz/clan­ky/co-vsechno-obsahuji-cerealie/

Zda si vyberete bez příchuti, nebo s čokoládou, ovocem nebo jogurtovou příchutí, záleží na vás.

Podívejte se na složení, které je na krabici, než si je koupíte.

Další odpovědi
ivzez

Žádné.

Kup si ovesné vločky a doplň si je sama tím, co máš ráda.
Já je nesladím vůbec. Kombinuji je s hrozinkami, ovocem a ořechy,
někdy přidávám trochu kakaového prášku.
Pokud bych je potřebovala přisladit, dala bych přednost medu.

Dměs vloček s ovocem či ořechy můžeš zalít mlékem.
Já dávám přednost bílému selskému jogurtu.

Příprava ti zabere jenom pár minut, budeš přesně vědět,
co jíš, a navíc výrazně ušetříš.

zjentek

Je dobré se i tady držet zásady- co mi nechutná, to není dobré, čili mi to nijak neprospívá, spíše naopak.

da ny

Ideálně žádné…
Namíchej si směs sama.
Zvol jinou firmu, alespoň takovou , která se vyhýbá palmovému a kokosovému oleji.