Sandra

Které Alpy jsou na lyžování nejlepší?

Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s lyžováním v jednotlivých alpách – rakouské, italské, francouzské. Kde je podle vás nejlepší „poměr výkon-cena“.

Odpovědi
panenka

JÁ JEZDÍM KAŽDÝ ROK DO RAKOUSKÝCH ALP A NEMŮŽU SI STĚŽOVAT.POKUD SE STRAVUJETE SAMA VYJDE VÁS TO PRO 1 OSOBU NA TÝDEN 7500 KČ POKUD CHCETE I STRAVU TAK JE TO O 2000 DRAŽŠÍ.POKUD VÁS JEDE VÍCE NEBO JEDETE S DĚTMI JSOU I MÍSTA KDE ZA DÍTĚ PLATÍTE POUZE 50 Z CENY

slamakkm

Letos jsem byl ve francouzských Alpách, středisko Vars. Jedním slovem paráda!