Tříska

Která počítačová hra je nejvíce návyková?

A proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze jednoznačně odpovědět. Různé hry mají na různé jedince jiný vliv.

Další odpovědi
Reezo

Počítač sám o sobě je návykový… Pokud si najdeš hru, která ti padne do oka, tak ji můžeš hrát i několik let jak tu již bylo zmíněno. Je ale hloupost tvrdit, že tě něco bude zaručeně bavit několik let, jelikož jsi nám nepopsal tvou hru „snů“.

Určitě Multiplayer hry jsou na delší dobu než pro jednoho hráče.
Tudíž online hry jako je například WoW (které teda upadá)
Jsou ale i lidé, kteří dokáží prosedět týdny a měsíce u hry pro jednoho hráče.

Awe

Souhlas s Reezo… Já osobně mám hodně velkou zkušenost s WoW. Na střední jsem u toho dokázal sedět i 16h / den. Se školou to bylo hodně špatné a ani mě nezajímala. Proseděl sem u toho asi 6 let naprosto zbytečně. Teď už na to čas nemám a když už si něco zahraju tak na 1–2 hodiny / den teda když se k tomu vůbec dostanu nebo mám náladu. Přes noční nemám šanci :) Ale wowko už nehraju to šlo úplně do kytek…

jáára

Crysis Wars – Já ji hraju skoro denně už takovejch 7 let

http://crysis-4ever.com/index­.php?page=Por­tal

Co ji loni Gamespy vypnul servery, tak jsme si z toho udělali volnou hru

anonym

Odpvědi.cz…
je to vlastně všechno jen hra…

zelí

Pro mě to bylo na PC asi jen WOWko. To jsem hrával fakt dlouho.
Teď nejvíce hraji asi Battlefield 4, to mě baví, ale je tam spousta amatérů, jsou úplně slepí.
Jinak „závislej“ jsem teď asi jen na Heroes Charge, ale to je android hra.