Která fotbalová liga je nejkvalitnější?

Podle vás?

  • kvalita a konkurenceschopnost v rámci týmů
  • napětí a dramatičnost
  • úspěchy v mezinárodních soutěžích
  • prezentace fotbalových hvězd

Nejlepší odpověď
metro

Premier league

Další odpovědi
Midas

Jiná liga

Fotbal se mi ze všech snad jako jediný nelíbí. Ničím mě to nezaujalo. Horší už je jen ten americký. A baseball vlastně taky ne. Jinak ostatní sporty jsou OK.

ElonMusk

Premier league

Fotbal nesleduji, ale každý ví, že nejlepší na světě je Premier League.

marci1

Premier league

A hned těsně za ní španělská La liga. 🙂

Pepa25

La liga

Pro všechny, kteří hlasují pro anglány: aktuální UEFA team ranking má pořadí Real, Atletico, Barca, pak Bayen, Juve a až na šestém místě Manchester City … Tož asi tak.

Baryonyx

Premier league

Domik15

Premier league

Marci1, není pravda více kvalitní je Bundesliga

milan103

Jiná liga

V anketě chybí Liga mistrů 🙂 … těžko může být některá národní liga kvalitnější a atraktivnější 🙂

Zdroj: https://www.be­tarena.cz/rubri­ky/sportovni-clanky/fotbalova-liga-mistru-program-a-informace_1498.html

Seyyy32

Záleži jestli, jestli si fanoušek agresivního fotbalu (Premier League), či spíše technického (La Liga), nebo si libuješ v taktice (Serie A).
Já osobně mám rád ofenzivní fotbal se spoustou branek, proto mezi moje nejoblíbenější a z mého pohledu nejkvalitnější soutěže patří holandská fotbalová liga – Eredivisie, kterou sleduji zde: https://www.be­tarena.cz/rubri­ky/sportovni-clanky/eredivisie-holandska-fotbalova-liga-informace-tabulka_5215.html