Tw!st

Která diskuzní fóra a podobné weby jako odpovědi ještě využíváte?

Které weby s podobným námětem jako odpovědi ještě používáte? Mám na mysli různá diskuzní fóra, weby kde se vkládají otázky, vedou diskuze o čemkoliv, ať už přímo chat, nebo na styl přidávání otázek/příspěvků, podobně jako tady, nebo na webtrhu nebo třeba na zpovědnici? Které takové weby znáte a které používáte?

Nemyslím jen na otázky, myslím jakékoliv weby, kde se dá o čemkoliv diskutovat, vystavit příspěvek do diskuze a fóra. Nemyslím ale úplně sociální sítě jako facebook nebo twitter…

Nejlepší odpověď
mosoj

To tak. Tady není dost ptákovin? Člověk by měl dělat také něco rozumného.

Další odpovědi
Kepler

Pokud jde o spíše odborné rady, občas zajdu na poradnu.cz, má některé specializované sekce. Právnické rady mi zdarma a kvalifikovaně poskytne BKB. Jinak si radši vyhledávám sám, tady je to spíš pro zábavu.

briketka10

Občas zajdu na odpovede.sk.
Na FB asi 2× měsíčně rušit se
mi ho nechce, protože tam je
dost mých přátel.
Jsem v různých skupinách.
Hlavně o kočkách, jinak bych ho
úplně zrušila.

quentos

poradte.cz
quora.com
… jednou za uherskej rok taky girlsaskguys.com, ale tam mě naštvali, proto jsem navštěvování toho webu dost omezil

Rokio

Používám kromě Odpovědi.cz ještě Tolunu. Na Toluně nejsou tak kvalitní odpovědi jako tady, ale zato na této webové stránce jdou získat různé odměny.

Jiří Bohumil

Protože mám někdy problém získat odpověď na odbornou otázku zde, používám ještě „poraďte.cz“, nebo „poradna.net“. Tato mi byla doporučena zde na tomto serveru Keplerem a pro otázky,zejména odborného charakteru je velmi dobrá.