Avatar uživatele
Tw!st

Která diskuzní fóra a podobné weby jako odpovědi ještě využíváte?

Které weby s podobným námětem jako odpovědi ještě používáte? Mám na mysli různá diskuzní fóra, weby kde se vkládají otázky, vedou diskuze o čemkoliv, ať už přímo chat, nebo na styl přidávání otázek/příspěvků, podobně jako tady, nebo na webtrhu nebo třeba na zpovědnici? Které takové weby znáte a které používáte?

Nemyslím jen na otázky, myslím jakékoliv weby, kde se dá o čemkoliv diskutovat, vystavit příspěvek do diskuze a fóra. Nemyslím ale úplně sociální sítě jako facebook nebo twitter…

Upravil/a: Tw!st

Zajímavá 0 před 2638 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

To tak. Tady není dost ptákovin? Člověk by měl dělat také něco rozumného.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Pokud jde o spíše odborné rady, občas zajdu na poradnu.cz, má některé specializované sekce. Právnické rady mi zdarma a kvalifikovaně poskytne BKB. Jinak si radši vyhledávám sám, tady je to spíš pro zábavu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Občas zajdu na odpovede.sk.
Na FB asi 2× měsíčně rušit se
mi ho nechce, protože tam je
dost mých přátel.
Jsem v různých skupinách.
Hlavně o kočkách, jinak bych ho
úplně zrušila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

poradte.cz
quora.com
… jednou za uherskej rok taky girlsaskguys.com, ale tam mě naštvali, proto jsem navštěvování toho webu dost omezil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Používám kromě Odpovědi.cz ještě Tolunu. Na Toluně nejsou tak kvalitní odpovědi jako tady, ale zato na této webové stránce jdou získat různé odměny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Protože mám někdy problém získat odpověď na odbornou otázku zde, používám ještě „poraďte.cz“, nebo „poradna.net“. Tato mi byla doporučena zde na tomto serveru Keplerem a pro otázky,zejména odborného charakteru je velmi dobrá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek